Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Velikost

Velikost

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 190,00 Kč - 27 900,00 Kč

Aktivní filtry

Big Gypsophila Bouquet

Velká kytice Gypsophily. Květina, ze které pak se vytvoří suchá dekorace. Barva gypsofily se může lišit od obrázků, ale o tom Vás budeme informovat individuálně.
2 150,00 Kč
View Detail

Scarlet Flower Heart

Ohromující květinové krabičky ve tvaru srdce s různými barevnými variantami - ideální dárek pro vyjádření něhy a lásky. Naše vysoce kvalitní krabičky jsou vyrobeny s největší pozorností k detailům a zajišťují bezchybný vzhled vašeho květinového dárku. Otevřete svá srdce s našimi srdcovitými květinovými krabičkami, které si budete pamatovat po dlouhá léta...
1 450,00 Kč
View Detail

Violet Aroma Bouquet

Nádherná vůně suché levandule se spojuje se sladkou vůní matthioly a vytvoří pohádkovou atmosféru ve vašem domově. Barva květin se může lišit od obrázků.   The color of the flowers may differ from the pictures.
900,00 Kč
View Detail

Gentle Roses

Vyberte si velikost podle sebe a užívejte si tuhle nesrovnatelnou aromu. S = 5ks M = 11ks L = 25ks XL = 35ks Pokud mate preference, napište, prosím, do pole 'komentář k objednávce'
800,00 Kč
View Detail

Happy Box

Krabička plněná čerstvými květinami a makronky.  Pro milovníky sladkého Foto je jen pro ukázku, květiny mohou se lišit od obrázku. Kdybyste chtěli do kompozice zapojit konkrétní květiny, nebo preferujete nějaké odstíny, prosím, napište to do komentáře.
1 300,00 Kč
View Detail

Strawberry Box

Krabička plněná home made jahodou v čokoládě. Ideální doplnění ke květinám. Stylové a chutné... Na fotce je velikost S. S = 6ks M = 10ks L = 15ks XL = Mix Design se může lišit od obrázku. Každou jahodu děláme podle individuální objednávky, takže žádáme Vás objednávat alespoň dva dny předem.
1 700,00 Kč
View Detail

O'Hara Rose Bouquet

Růže o'hara mají naprosto výjimečnou vůní... Vyberte si velikost podle sebe a užívejte si tuhle nesrovnatelnou aromu. S = 9ks M= 15ks L = 25ks XL = 51ks Možné barvy: bílá a růžová. Pokud mate preference, napište, prosím, do pole 'komentář k objednávce'
1 800,00 Kč
View Detail

Oxytocin Bouquet

Originální kytice pro milovníky stylu. Kytice obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte alespoň 3 dny předem, nebo zjistíte dostupnost.
1 270,00 Kč
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.