Květinové boxy

Květinové Boxy

Jakoukoliv kytičku můžeme dat do krabičky. Máme k dispozici různé velikosti a tvary krabiček. Pokud byste nenašli na webu právě to, co hledáte, neváhejte nás kontaktovat a my uděláme pro Vás tu ideální kompozice

Aktivní filtry

Heart Flower Box

Ohromující květinové krabičky ve tvaru srdce s různými barevnými variantami - ideální dárek pro vyjádření něhy a lásky. Naše vysoce kvalitní krabičky jsou vyrobeny s největší pozorností k detailům a zajišťují bezchybný vzhled vašeho květinového dárku. Otevřete svá srdce s našimi srdcovitými květinovými krabičkami, které si budete pamatovat po dlouhá léta....
1 200,00 Kč
View Detail

Love Roses Box

Elegantní krabička plněná růžemi. Počet růží v boxu může se lišit, záleží to na velikostech květin, jinak velikost M má cca 19-25ks, velikost S - 11-15ks, L - 29-37ks. Barvu krabičky, prosím, napište do komentáře, jinak vybereme podle sebe :)
1 980,00 Kč
View Detail

Strawberry Love

Růže + Home made jahoda v čokoládě. Barvu růží a boxu můžeme měnit, stačí nám o tom napsat do komentáře, jinak vybereme podle sebe :) S = cca 7 růží + jahody; M = cca 13 růží + jahody: L = cca 19 růží + jahody. Objednávejte, prosím, alespoň den předem. Pro každou objednávku se zvlášť připravuji jahoda a potřebuje to cca 1 den :)
1 300,00 Kč
View Detail

Dopamine Tulips Box

Unikátní tulipány v krabičce. Limitovaná edice. Prosím, objednávejte předem nebo před objednáním upřesníte dostupnost. Velikost S - 27-29 tulipánů Velikost M - 41-47 tulipánů  Velikost L - 63-69 tulipánů
4 682,00 Kč
View Detail

Happy Box

Krabička plněná čerstvými květinami a makronky.  Pro milovníky sladkého Foto je jen pro ukázku, květiny mohou se lišit od obrázku. Kdybyste chtěli do kompozice zapojit konkrétní květiny, nebo preferujete nějaké odstíny, prosím, napište to do komentáře.
2 200,00 Kč
View Detail

Strawberry Box

Květiny + Jahoda v čokoládě Na fotce je velikost M Jahody si necháme vyrábět individuálně pro každou objednávku, a proto, prosíme o objednání alespoň jeden den předem.  
1 400,00 Kč
View Detail

Huge Flower Box

Zahalte se do výbuchu barvy a přírodní krásy s naší velkou květinovou krabicí. Tato krásná kompozice obsahuje různé druhy květů v harmonické paletě barev, které zdobí každý sezónní okamžik. Přineste radost a život do prostoru s naší velkou květinovou krabicí plnou jedinečných květinových pokladů.
9 500,00 Kč
Vyprodáno

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.