Unusual flowers | Dopamine Flower Atelier | Prague

Florist View

Aktivní filtry

Cosmopolitan Cocktail

Velice elegantní kombinace růži a tulipánů Kytice obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem, nebo zjistite, prosím, dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
1 300,00 Kč
View Detail

Urban

Originální kytička, která překvapí. Obsahují květiny z limitované nabídky, prosím objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost :)
1 200,00 Kč
View Detail

Sea Breeze Cocktail

Sladká vůně O'Hara růží a barvené tulipány. Kytička, která překvapí. Obsahují květiny z limitované nabídky, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost. 
1 300,00 Kč
View Detail

Mystical Lagoon

Dopamine tulipány + endorphin tulipány+ eucalyptus. Unikátní tulipány výjimečné barvy. Limitovaná edice. Prosím, objednávejte alespoň 2 dny předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně.  Na fotce je velikost S S= 15 ks+ eucalyptus M= 25 ks+ eucalyptus L= 35 ks+ eucalyptus XL= 51 ks+ eucalyptus
1 400,00 Kč
View Detail

Cappuccino Tulips

Limitovaná edice. Prosím, objednávejte alespoň 2 dny předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Velikost S - 15ks + eucalyptus Velikost M - 25ks + eucalyptus Velikost L - 35ks + eucalyptus Velikost XL - 49ks + eucalyptus Na fotce je velikost S
1 400,00 Kč
View Detail

Grey Side Tulips

Limitovaná edice. Prosím, objednávejte alespoň 2 dny předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Stylová kytička v šedo-černém provedení S = 11ks + eucalyptus M = 17ks + eucalyptus L = 27ks + eucalyptus XL = 39ks + eucalyptus Na obrázku je velikost S.
1 030,00 Kč
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.