Sweets | Dopamine Flower Atelier | Rozvoz květin po Praze

Dárky

Ke každé kytičce můžete přidat něco sladkého. Chut´ kvalitního sladkého dezertu ještě doplní radost od květin

Aktivní filtry

Strawberry Box

Krabička plněná home made jahodou v čokoládě. Ideální doplnění ke květinám. Stylové a chutné... Na fotce je velikost S. S = 6ks M = 10ks L = 15ks XL = Mix Design se může lišit od obrázku. Každou jahodu děláme podle individuální objednávky, takže žádáme Vás objednávat alespoň dva dny předem.
1 700,00 Kč
View Detail

Happy Box

Krabička plněná čerstvými květinami a makronky.  Pro milovníky sladkého Foto je jen pro ukázku, květiny mohou se lišit od obrázku. Kdybyste chtěli do kompozice zapojit konkrétní květiny, nebo preferujete nějaké odstíny, prosím, napište to do komentáře.
1 300,00 Kč
View Detail

Sweet Set

Jahody v čokoládě a květiny. Ideální mini dárek  Druhy květin se mohou lišit od obrázků. Kdybyste měli konkrétní barevnou preferenci, prosím, napište to do komentáře k objednávce.
970,00 Kč
View Detail

Aroma Set

Nádherná vůně suché levandule se spojuje s krásnou eustomou a vytvoří kouzelnou atmosféru ve vašem domově. Přidejte svíčku s vůní dle vašeho výběru a vytvořte si dokonalý okamžik relaxace a pohody.Barva eustomy se může lišit od obrázku. Vůní svíček na výběr: Chilli Pepper Gelato Island Coconut  Rosewood Napište do poznámky, kterou vůně budete chtít.
990,00 Kč
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.