Sweets | Dopamine Flower Atelier | Rozvoz květin po Praze

Dárky

Ke každé kytičce můžete přidat něco sladkého. Chut´ kvalitního sladkého dezertu ještě doplní radost od květin

Aktivní filtry

Strawberry Gift

Krabička plněná home made jahodou v čokoládě. Ideální doplnění ke květinám. Stylové a chutné... Na fotce je velikost S. S = 6ks M = 10ks L = 15ks XL = 20ks Design se může lišit od obrázku. Každou jahodu děláme podle individuální objednávky, takže žádáme Vás objednávat alespoň den předem.
450,00 Kč
View Detail

Happy Box

Krabička plněná čerstvými květinami a makronky.  Pro milovníky sladkého Foto je jen pro ukázku, květiny mohou se lišit od obrázku. Kdybyste chtěli do kompozice zapojit konkrétní květiny, nebo preferujete nějaké odstíny, prosím, napište to do komentáře.
2 200,00 Kč
View Detail

Strawberry Box

Květiny + Jahoda v čokoládě Na fotce je velikost M Jahody si necháme vyrábět individuálně pro každou objednávku, a proto, prosíme o objednání alespoň jeden den předem.  
1 400,00 Kč
View Detail

Strawberry Love

Růže + Home made jahoda v čokoládě. Barvu růží a boxu můžeme měnit, stačí nám o tom napsat do komentáře, jinak vybereme podle sebe :) S = cca 7 růží + jahody; M = cca 13 růží + jahody: L = cca 19 růží + jahody. Objednávejte, prosím, alespoň den předem. Pro každou objednávku se zvlášť připravuji jahoda a potřebuje to cca 1 den :)
1 300,00 Kč
View Detail

Aroma Candle

Svíčky s jarní aromou, doba hoření do 24hodin  Pokud mate preferovaný design, stačí nám to napsat do pole komentář k objednávce 
220,00 Kč
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.