Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Velikost

Velikost

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 750,00 Kč - 9 601,00 Kč

Kytice

Děláme kytice z řezaných a suchých květin. Pokud byste chtěli kytičku, ale nenašli jste to na našich stránkách, navádí. Stačí nám poslat vzor nebo popis a my uděláme kompozici podle Vašich přání.

Aktivní filtry

Big Gypsophila Bouquet

Velká kytice Gypsophily. Květina, ze které pak se vytvoří suchá dekorace. Barva gypsofily se může lišit od obrázků, ale o tom Vás budeme informovat individuálně.
2 150,00 Kč
View Detail

Endorphins Bouquet

Endorfiny jsou skupina látek, které působí jako neurotransmitery a slouží jako přirozené analgetikum a antidepresiva. Mají vliv na psychiku a pocity blaha. Několik způsobů, jak stimulovat uvolňování endorfinů a tím pozitivně ovlivnit psychiku, zahrnuje: fyzická aktivita, masáže, smích, sexuální aktivita, jídlo. Endorfiny mají přirozený analgetický účinek...
1 500,00 Kč
View Detail

Dychotomy Bouquet

Připomínáme, že: datum a čas doručení můžete napsat do komentáře k objednávce kytičku můžeme upravit podle vašich přání, stačí nám o tom říct ke každé objednávce můžete přidat vzkaz, který je zdarma taky můžeme přidat sladký dáreček, který si vyberete v záložce "Dárky" každá kytička je unikátní, a proto se může lišit od obrázků rozvoz mimo...
840,00 Kč
View Detail

Noradrenaline Bouquet

Noradrenalin je neurotransmiterem v našem mozku, který má na starostí spoustu věcí, patří sem i pozitivní stress, zvýšení koncentrace a fyzické aktivity. Kytice ve tmavém provedení. Obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
1 650,00 Kč
View Detail

Oxytocin Bouquet

Originální kytice pro milovníky stylu. Kytice obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
1 270,00 Kč
View Detail

O'Hara Rose Bouquet

Růže o'hara mají naprosto výjimečnou vůní... Vyberte si velikost podle sebe a užívejte si tuhle nesrovnatelnou aromu. S = 9ks M= 15ks L = 25ks XL = 51ks Možné barvy: bílá a růžová. Pokud mate preference, napište, prosím, do pole 'komentář k objednávce'
1 500,00 Kč
View Detail

Melatonin Bouquet

Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
1 660,00 Kč
View Detail

Cosmopolitan Cocktail

Velice elegantní kombinace růži a tulipánů Kytice obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem, nebo zjistite, prosím, dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
1 300,00 Kč
View Detail

Tulip & Daisy Delight Bouquet

S = 15 tulipánů + heřmánek  M = 25 tulipánů + heřmánek  L = 45 tulipánů + heřmánek  XL = 69 tulipánů + heřmánek  Barva a druh tulipánů se může lišit podle aktuální dostupností a vaších preferencí. 
1 325,00 Kč
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.