Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Velikost

Velikost

Dostupnost

Dostupnost

Cena

Cena

  • 750,00 Kč - 11 100,00 Kč

Kytice

Děláme kytice z řezaných a suchých květin. Pokud byste chtěli kytičku, ale nenašli jste to na našich stránkách, navádí. Stačí nám poslat vzor nebo popis a my uděláme kompozici podle Vašich přání.

Aktivní filtry

Violet Aroma Bouquet

Nádherná vůně suché levandule se spojuje se sladkou vůní matthioly a vytvoří pohádkovou atmosféru ve vašem domově. Barva květin se může lišit od obrázků.   The color of the flowers may differ from the pictures.
900,00 Kč
View Detail

Big Gypsophila Bouquet

Velká kytice Gypsophily. Květina, ze které pak se vytvoří suchá dekorace. Barva gypsofily se může lišit od obrázků, ale o tom Vás budeme informovat individuálně.
2 150,00 Kč
View Detail

Camomile&Dianthus

Kombinace karafiátu a heřmánků. Roztomilá kytice, která dlouho vydrží ve váze. Vyberte si libovolnou barvu karafiátů a napište nám do poznámky. Barva karafiátů se může lišit od obrázku.  S=13/9 M=25/15 L=35/23 Na obrázku je velikost S.
1 150,00 Kč
View Detail

Endorphins Bouquet

Endorfiny jsou skupina látek, které působí jako neurotransmitery a slouží jako přirozené analgetikum a antidepresiva. Mají vliv na psychiku a pocity blaha. Několik způsobů, jak stimulovat uvolňování endorfinů a tím pozitivně ovlivnit psychiku, zahrnuje: fyzická aktivita, masáže, smích, sexuální aktivita, jídlo. Endorfiny mají přirozený analgetický účinek...
1 500,00 Kč
View Detail

Noradrenaline Bouquet

Noradrenalin je neurotransmiterem v našem mozku, který má na starostí spoustu věcí, patří sem i pozitivní stress, zvýšení koncentrace a fyzické aktivity. Kytice ve tmavém provedení. Obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
1 650,00 Kč
View Detail

Oxytocin Bouquet

Originální kytice pro milovníky stylu. Kytice obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
1 270,00 Kč
View Detail

O'Hara Rose Bouquet

Růže o'hara mají naprosto výjimečnou vůní... Vyberte si velikost podle sebe a užívejte si tuhle nesrovnatelnou aromu. S = 9ks M= 15ks L = 25ks XL = 51ks Možné barvy: bílá a růžová. Pokud mate preference, napište, prosím, do pole 'komentář k objednávce'
1 800,00 Kč
View Detail

Melatonin Bouquet

Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
1 660,00 Kč
View Detail

Cosmopolitan Cocktail

Velice elegantní kombinace růži a tulipánů Druh a odstín růží se může lišit od foto. Kytice obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem, nebo zjistite, prosím, dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
1 300,00 Kč
View Detail

Adrenaline Bouquet

Inspirovali jsme látkou Adrenaline a vytvořili tuto barevnou kytičku. Zaostřené tvaru, červená, černá a oranžová barvy. Kytička je z limitované edice a proto je třeba objednávat alespoň pár dni dopředu nebo zjistíte dostupnost na prodejně
1 600,00 Kč
View Detail

Tento web používá soubory cookie, aby vám zajistil co nejlepší zážitek z našich webových stránek.