Filtrovat podle

Kategorie

Kategorie

Velikost

Velikost

Cena

Cena

  • 450,00 Kč - 3 000,00 Kč

Kytice | Dopamine Flower Atelier | Rozvoz květin po Praze

Kytice

Děláme kytice z řezaných a suchých květin. Pokud byste chtěli kytičku, ale nenašli jste to na našich stránkách, navádí. Stačí nám poslat vzor nebo popis a my uděláme kompozici podle Vašich přání.

Kytice

Grid
List

Existuje 38 produktů.

Zobrazení 1-12 z 38 položek

Aktivní filtry

Candy Explosion

Velká a nesrovnatelná kytice Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 500,00 Kč
View Detail

Panna Cotta

Pestrá a stylová kytice Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 800,00 Kč
View Detail

Magic Cupcake

Kytice, která překvapí Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 600,00 Kč
View Detail

Candy Box

Krabice plněná barvených květin, každá je unikátní. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 200,00 Kč
View Detail

Glaze Heart

Srdce plněné jemných květin, některé jsou barvené, takže překvapí ještě víc. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 200,00 Kč
View Detail

Dopamine Tulips

Unikátní tulipány výjimečné barvy. Limitovaná edice. Prosím, objednávejte alespoň 2 dny předem. Velikost S - 15ks Velikost M - 25ks Velikost L - 35ks Velikost XL - 49ks
Běžná cena 1 080,00 Kč -10% Cena 972,00 Kč
View Detail

Sweet Day

Naprosto jedinečná kytice pro ten zvláštní okamžik.  Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 800,00 Kč
View Detail

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Use your own text.