Unusual flowers | Dopamine Flower Atelier | Prague

Special Colors

Special Colors

Grid
List

Existuje 16 produktů.

Zobrazení 1-12 z 16 položek

Aktivní filtry

Rose Cocktail

Velice elegantní kombinace růži a tulipánů Kytice obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem, nebo zjistite, prosím, dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 300,00 Kč
View Detail

Candy Tulips

Nádherné jemné barvené tulipány.  Limitovaná edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Děkuji :) Velikost S - 15ks Velikost M - 25ks Velikost L - 35ks Velikost XL - 49ks
Cena 975,00 Kč
View Detail

Tart Bouquet

Unikátní barvené chryzantémy. Velikost kytičky si můžete zvolit podle sebe. XS = 9ks S = 15ks M = 25ks L = 35ks XL = 49ks Této květiny jsou z limitované kolekce, proto je třeba objednávat předem alespoň par dnů. nebo zjistíte dostupnost na prodejně.
Cena 648,00 Kč
View Detail

Dopamine Tulips

Unikátní tulipány výjimečné barvy. Limitovaná edice. Prosím, objednávejte alespoň 2 dny předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Velikost S - 15ks Velikost M - 25ks Velikost L - 35ks Velikost XL - 49ks
Cena 1 050,00 Kč
View Detail

Oxytocin Bouquet

Originální kytice pro milovníky stylu. Kytice obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
Cena 990,00 Kč
View Detail

Urban

Originální kytička, která překvapí. Obsahují květiny z limitované nabídky, prosím objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost :)
Cena 1 050,00 Kč
View Detail

Endorphin Tulips

Nové zrzavé tulipány. Limitovaná edice, objednávejte, prosím, předem nebo zjistíte dostupnost :) XS = 15ks S = 25ks M = 35ks L = 49ks XL = 63ks  Na fotce je velikost L
Cena 1 050,00 Kč
View Detail

Euphoria

Sladká vůně O'Hara růží a barvené tulipány. Kytička, která překvapí. Obsahují květiny z limitované nabídky, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost. 
Cena 1 300,00 Kč
View Detail

Fairy Dust

Jemná kytička barvených tulipánu.  Jsou z limitováné edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
Cena 830,00 Kč
View Detail

Endorphin Bouquet

Barvené tulipány + bílé tulipány + růžové růže Kytička obsahují květiny z limitované edice. Prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Na fotce je velikost S.
Cena 990,00 Kč
View Detail

Noradrenaline

Noradrenalin je neurotransmiterem v našem mozku, který má na starostí spoustu věcí, patří sem i pozitivní stress, zvýšení koncentrace a fyzické aktivity. Kytice ve tmavém provedení. Obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost. Na obrázků je velikost M
Cena 990,00 Kč
View Detail

Melatonin

Na fotkách je velikost M. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 000,00 Kč
View Detail

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Use your own text.