Unusual flowers | Dopamine Flower Atelier | Prague

Special Colors

Special Colors

Grid
List

Existuje 17 produktů.

Zobrazení 1-12 z 17 položek

Aktivní filtry

Rose Cocktail

Velice elegantní kombinace růži a tulipánů Kytice obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem, nebo zjistite, prosím, dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 300,00 Kč
View Detail

Candy Tulips

Nádherné jemné barvené tulipány.  Limitovaná edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Děkuji :) Velikost S - 15ks Velikost M - 25ks Velikost L - 35ks Velikost XL - 49ks
Cena 1 200,00 Kč
View Detail

Tart Bouquet

Unikátní barvené chryzantémy. Velikost kytičky si můžete zvolit podle sebe. XS = 9ks S = 15ks M = 25ks L = 35ks XL = 49ks Této květiny jsou z limitované kolekce, proto je třeba objednávat předem alespoň par dnů. nebo zjistíte dostupnost na prodejně.
Cena 1 000,00 Kč
View Detail

Dopamine Tulips

Unikátní tulipány výjimečné barvy. Limitovaná edice. Prosím, objednávejte alespoň 2 dny předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Velikost S - 15ks Velikost M - 25ks Velikost L - 35ks Velikost XL - 49ks
Cena 1 200,00 Kč
View Detail

Oxytocin Bouquet

Originální kytice pro milovníky stylu. Kytice obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost.
Cena 990,00 Kč
View Detail

Urban

Originální kytička, která překvapí. Obsahují květiny z limitované nabídky, prosím objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost :)
Cena 1 050,00 Kč
View Detail

Endorphin Tulips

Tyrkysové tulipány. Limitovaná edice, objednávejte, prosím, předem nebo zjistíte dostupnost :) XS = 15ks S = 25ks M = 35ks L = 49ks XL = 63ks 
Cena 1 200,00 Kč
View Detail

Dychotomy

Limitované tulipány a karafiáty.  Objednávejte, prosím, předem, nebo zjistíte dostupnost :) Na obrázků je velikost XS
Cena 650,00 Kč
View Detail

Euphoria

Sladká vůně O'Hara růží a barvené tulipány. Kytička, která překvapí. Obsahují květiny z limitované nabídky, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost. 
Cena 1 300,00 Kč
View Detail

Endorphin Bouquet

Barvené tulipány + bílé tulipány + růžové růže Kytička obsahují květiny z limitované edice. Prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Na fotce je velikost S.
Cena 990,00 Kč
View Detail

Noradrenaline

Noradrenalin je neurotransmiterem v našem mozku, který má na starostí spoustu věcí, patří sem i pozitivní stress, zvýšení koncentrace a fyzické aktivity. Kytice ve tmavém provedení. Obsahují květiny z limitované edice, prosím, objednávejte předem, nebo zjistíte dostupnost. Na obrázků je velikost M
Cena 990,00 Kč
View Detail

Melatonin

Na fotkách je velikost M. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto, prosím, objednávejte předem nebo zjistíte dostupnost na prodejně. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 000,00 Kč
View Detail

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Use your own text.