Candy Style

Candy Style

Grid
List

Existuje 19 produktů.

Zobrazení 1-12 z 19 položek

Aktivní filtry

Candy Explosion

Velká a nesrovnatelná kytice Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 500,00 Kč
View Detail

Panna Cotta

Pestrá a stylová kytice Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 800,00 Kč
View Detail

Magic Cupcake

Kytice, která překvapí Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 600,00 Kč
View Detail

Candy Box

Krabice plněná barvených květin, každá je unikátní. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 200,00 Kč
View Detail

Glaze Heart

Srdce plněné jemných květin, některé jsou barvené, takže překvapí ještě víc. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 200,00 Kč
View Detail

Sweet Day

Naprosto jedinečná kytice pro ten zvláštní okamžik.  Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 800,00 Kč
View Detail

Cotton Candy

Obrovská kytice hortenzii. Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 2 400,00 Kč
View Detail

Jelly Bouquet

Romantická a zajímavá kytice s tulipány Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 500,00 Kč
View Detail

White Chocolate Box

Bílé a šedé barvy spolu... Elegantní dárek Každá kytice z této kolekce obsahují květiny z limitovaných edic, proto je třeba je objednávat alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás :)
Cena 1 200,00 Kč
View Detail

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Use your own text.